Referent / referentka EHS

Aktualizováno: 4. 10. 2022 14:25:11

Popis pracovní pozice:

  • vykonávání jednoduchých administrativních prací podle stanovených postupů nebo instrukcí, vedení příslušné dokumentace

  • vyřizování emailové a telefonické komunikace

  • komunikace s ostatními úseky v rámci EHS

  • vedení evidence odpadů, plánování odvozu odpadů, komunikace s odběrateli

  • zajištění dopravy a přepravy odpadů

  • instalace a obnova bezpečnostního značení a značení odpadů

  • příprava podkladů pro provedení kontrol BOZP a PO

  • vedení jednoduchých přehledů, statistik a evidencí

  • sběr podkladů pro zpracování EHS dokumentace

  • uživatelská znalost balíku MS Office (Word, Excel, Powerpoint)

Požadujeme:

  • vzdělání SŠ

  • analytické myšlení

  • pečlivost

  • komunikační dovednosti

  • tvůrčí přístup

  • organizační schopnosti

Nabízíme:

  • stabilní a perspektivní zaměstnání

  • příjemné pracovní prostředí

  • zázemí prosperující společnosti

  • zaměstnanecké benefity

  • odpovídající mzdové podmínky

  • možnost zvyšování kvalifikace a profesního růstu

  • možnost závodního stravování